Epson C13T865140 | Ink cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Leheküljetootlus | 10000 lk |
| Maht | 221 ml |
| Net weight | 0.447 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 105.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T865140 |
| Tare weight (kg) | 0.113 kg |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Ühilduvad tooted | for WF-M5xxx |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
| Wooden | 8.00 g |


